Jdi na obsah Jdi na menu
 


POSTUPOVÝ SESTUPOVÝ ŘÁD

EXTRALIGA Královéhradeckého kraje

-         finálová část o titul :hrají týmy na 1. - 5. místě (sever 5 + jih 5 = celkem 10 týmů); týmu se do tabulky "finálové části" započítávají výsledky dosažené jen s týmy, se kterými postoupil ze "základní části" (kontumace v "základní části" se automaticky přenášejí do "finálové části"); tým hraje systémem každý s každým 2x (= doma X venku) s týmy, se kterými se neutkal v "základní části" => se skupinou "sever"
- finálová část o udržení - hrají týmy na 6. - 10. místě; Všechny výsledky dosažené v "základní části" se nulují

-         týmy hrají znovu proti sobě systémem každý s každým 2x (= doma X venku) po odehrání tým na 1.místě = udržení v Extralize

-          zbylé týmy tj.2.- 5.místo hrají Playoff o udržení.Hrají křížem Palyoff na dva vítězné zápasy.

-         Poražení = sestup do I.liga Hradec Králové

 

I.liga

-         Přímý postup do Extraligy týmy na 1.a 2.místě

-         Přímý sestup tým na 16. a 15.místě(konečné tabulky)

-         Baráž o udržení : 14. a 13.místo (konečné tabulky)

II.liga

-         Přímý postup do I.ligy 1. a 2.místo (konečné tabulky)

-         Baráž o postup:3. a 4.místo (konečné tabulky)

-         Přímý sestup týmy na 16. a 15.místě

-         Baráž o udržení družstva na 14.- 13.místě tj.2 družstva 

 

III.liga A a B

-         Přímý postup do II.ligy 1.místo skupina A a B (konečné tabulky)

-         Baráž o dvě postupová místa týmy na 2. a 3.místě konečné tabulky obou skupin A a B.

-         Přímý sestup týmy na 16. a 15.místě obou skupin.

-         Baráž o udržení 14.- 13.místě tj.4 družstva obou skupin ( 14.místo barážová skupina A ; 13.místo barážová skupina B)

 

Divize A a B

 

-         Přímý postup do III.ligy 1.a 2.místo obou skupin (konečné tabulky)

-         Baráž o čtyři postupová místa týmy na 3. a 4.místě konečné tabulky obou skupin

-         Přímý sestup týmy na 16.-15.místě obou skupin

-          Baráž o udržení 14.- 13.místě tj.4 družstva obou skupin ( 14.místo barážová

-         skupina A ; 13.místo barážová skupina B)

 

Přebor A a B

-         Přímý postup do Divize 1.a 2.místo obou skupin (konečné tabulky)

-         Baráž o čtyři postupová místa týmy na 3. a 4.místě konečné tabulky obou skupin

 

Oblastní sekretář si vyhrazuje právo na dílčí změny v postupovém řádu během sezony.