Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Český pohár UŠO družstev 2008/2009 – oblast Hradec Králové a Rychnov

 

Do Českého poháru družstev jsou rozlosována všechna družstva z oblasti Hradec Králové (136 týmů) a z oblasti Rychnovsko (4 týmy), tj. celkem 140 družstev.

Kvóta pro postup do Velkého finále ČP družstev UŠO (4.4.2009)  je 4,5. Tzn., že jeden tým z posledních 9 postupujících družstev do 5. kola sehraje zápas s týmem Trutnovska o postup do Velkého finále. Každé kolo bude losováno samostatně.Utkání Poháru UŠO družstev tvoří 20 dílčích zápasů hraných na 2 hrané (nikoliv vítězné) legy. Utkání končí ziskem 21 bodu. První leg dílčích zápasů zahajuje vždy domácí hráč, druhý leg pak hráč hostující. V případě týmové hry rozhoduje o zahájení rozhoz na střed.

Zápis z utkání je k dispozici ke stažení zde nebo k vyzvednutí na Sekretariátu ČAKS  

Hostování v utkáních Poháru UŠO družstev není dovoleno!!!

1.      kolo – hrací den 4.-7.1.2009 – 136 týmů (68 družstev postupuje do 2. kola + 4 volné losy)

2.      kolo – hrací den 19.-20.1.2009 – 72 týmů (36 družstev postupuje do 3. kola)

3.      kolo – hrací den 26.-27.1.2009 – 36 týmů (18 družstev postupuje do 4. kola)

4.      kolo – hrací den 7.2.2009 – 18 týmů (9 družstev postupuje do 5. kola)

5.      kolo – hrací den 14.2.2009 – 9 týmů (4 družstva postupují do Velkého finále a 1 družstvo sehraje utkání o postup do Velkého finále s týmem Trutnovska)

Rozlosování 2. kola:        Hrací den: úterý 20. 1. 2009 v 17.30 hod.

 

Č.Z.

DOMÁCÍ

HOSTÉ

HRACÍ MÍSTO/DEN

  1.  

Pavouci

724779397 Paštika J.

DC Scorpins Bronx

604424280 Čecha L.

U Sokola HK

  1.  

Úletáři

777645297 Fiala R.

Palma Omni

603257137 Žatečka M.

Holland club

  1.  

Benzina boys

775298419 Šulc K.

ŠK Zuř.tereza II

774329654 Josef J.

Bistro Benzina

  1.  

ŠK Zuř.tereza

739568925 Grolig M.

Darters Pod strání

777752297 Roušal

Tip sport bar

19.1.09 PONDĚLÍ

  1.  

Tygři z neznášova B

732783122 Hynek L.

Emírovi

731160201 Mikan L.

U Krušiny Neznášov

19.1.09 PONDĚLÍ

  1.  

Vrtulky

776390001 Seidlová M.

Pivní smršť

605537614 Kvasnička L.

Roxy bar

  1.  

Parťáci

604791723 Melichárek A.

U Čechů

602719852 Tománek V.

Morava

19.1.09 PONDĚLÍ

  1.  

Zippo

608636656 Komora M.

DC Pod Strání

604113328 Pančiak P.

Hotel ASTRA Chlumec n/C

  1.  

Severní vítr B

603562279 Málek L.

 

Glasurit

602245242 Rašín

Severka

  1.  

Buď ALF Nechanice

724174662 Kušina J.

Šk Morava

737752307 Hoffman J.

U Formana Roudnice

  1.  

Tygři Neznášov C

604654429 Vanžura J.

Šk Stapaz Ježek

725556961 Fischer F.

U Krušiny Neznášov

20.1.09 - ÚTERÝ

 

  1.  

Havana Club

777146512 Sůra

Rychtáři nové město

604423093 Čihulek

Havana bar

  1.  

Maryje

603876564 Fikejs P.

 

 

U vody Rychnov

604585483 Hejl J.

U Peruna

19.1.09 PONDĚLÍ

  1.  

Brasil Častolovice

605318321 Tureček A.

DC Löwen

737732907 Mrkvička P.

Brasil Častolovice

  1.  

Gang šnek

725503197 Štoček P.

U Bajerů

603285350 Ondejčík R.

Herna Labská

  1.  

Mistři

732748618 Schmuttermaierová

Těsně vedle

774187999 Langer J.

U Vrtule

  1.  

Závisláci z Oázy

605189562 Hrnčíř J.

The Sharks

775611396 Hrazdíra

Oáza Smiřice

  1.  

Bludný šípy B

777771035 Zaoral P.

ŠK Běleč B

777971236 Sršeň J.

Saturnin

  1.  

Perun

773477330 John M.

Pohodáři

605202372 Kousal

U Peruna

20.1.09 ÚTERÝ

  1.  

ŠK Harpuny

774586973 Prouza A.

Rychtářka Věkoše

603794409 Šupler E.

 

U Hušků Běleč n/O

  1.  

Bumbálka IV

724133841 Lhotáková R.

Pitbull dart Emisary

739104133 Mikacsi F.

Bumbálka Rusek

  1.  

Věkošáci Rychtářka

737918778 Toth M.

ŠK Běleč A

605500193 Štěpánek P.

Rychtářka Věkoše

  1.  

ŠK Těžká šipka

604142243 Lesák V.

White Mouse

723173453 Obejmajer

Bonstep

  1.  

Kačenka a strašidla

725772507 Melounek M.

DC Marvin

603294601 Tichý R.

Sport bar na hřišti Štěžery

  1.  

FCC Librantice

775989103 Bortlík J.

Tygři z Neznášova

602590274 Hanuš P.

U mlýna Librantice

  1.  

Umpa lumpové

777249049 Šubrt J.

Severní vítr

603839657 Lorenc M.

Hotel ASTRA Chlumec n/C

  1.  

ŠK Zuřivá ter.IV

774167219 Šťovík P.

Omnirecord

603482310 Smolka M.

Tip sport HK

20.1.09 ÚTERÝ

  1.  

No Coment

724775089 Burdych

ŠK Šanta

724347013 Jirásek

Tip sport HK

21.1.09 STŘEDA

  1.  

Údolí hladu

602155369 Bydžovský

ŠK Pod strání

608151564 Vrba J.

Morava

20.1.09 ÚTERÝ

  1.  

DC No score Kosice

602431631 Bareš

Lokálka

776210914 Kocek J.

Pod lípama Kosice

  1.  

Bouřliváci 69

608161291 Černý M.

Čertovi švagři

604735909 Turnovský R.

 

Pod strání

  1.  

Predátoři

777817205 Říha K.

Truhle

732162302 Nejman J.

U báby

19.1.09 ÚTERÝ

  1.  

South parks cows

736605930 Truněček M.

NK Harakiri

604618856 Solnička V.

Café bar Albert

  1.  

Ferbek

775103992 Beránek

Vrtule

603248848 Vrzáň V.

U Šimlů Nechanice

  1.  

Soptíci

731721097 Pospíšil F.

ŠK Hrobař

737200174 Vraštil O.

Sport bar

  1.  

Union stars

605265369 Hodný L.

Titanik

774075030 Dolénková S.

U báby

18.1.09 PONDĚLÍ