Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Baráž 2009 Restaurace MANAMANA 5. 7.6.2009 

(bývalá Recese u obchodního domu Tesco Brněnská)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Tučně označená družstva = postup/udržení

 

 

 

 

 

 

 

Skupina A

Skupina B

Pátek 5.6.09

17:00

O I.ligu

501 DO

pět týmů o dvě místa

  1. Rychtáři Nové Město
  2. Omnirecord
  3. Datwyler dartes Nový Bydžov
  4. Condors
  5. DC Piráti

Datwyler dartes N.Bydžov

Družstvo z I.ligy OŠSVČ(SLOUČENÍ SVAZŮ) 

 

 

Sobota 6.6.09

16:00

O II.ligu

301 DO

šest týmů o dvě místa

  1. ŠK Pod strání
  2. Těsně vedle Plačice
  3. FCC Librantice

1.Maryje

2.ŠK Zuřivá Tereza II

3.Turbodírkaři

Neděle 7.6.09

9:30

O III.ligu

301 DO

Osm týmů o pět míst

  1. ŠK Malšovice
  2. ŠK Těžká šipka
  3. ŠK Biřička
  4. AK Kamikadze

1.Bumbálka Rusek III

2.Šamani

3.Titanik

4.Parťáci

Sobota 6.6.09

9:30

O Divizi

301 MO

Osm týmů o šest míst

DC Smiřice

ŠK Běleč C

Dragons

Medley’s

DC Snipers

ŠK Harpuny

DC Marvinky

Severní vítr B

                   

 

 

Omnirecord

 

Rychtáři

 

 

DC Piráti

 

Condors

 

 

Datwyler

 

 

Pořadí

 

 

Omnirecord

 

 

 

 

X

  

9:11

 

 

11:7

 

 

11:6

 

 

1.

 

 

Rychtáři

 

 

X

 

 

 

 

 

X

 

 

X

 

 

X

 

 

5.

 

 

DC Piráti

 

11:9

 

 

X

 

 

 

 

 

11:9

 

 

9:11

 

 

2.

 

 

Condors

 

 

7:11

 

 

X

 

 

9:11

 

 

 

 

 

10:11

 

 

4.

 

 

Datwyler

 

 

6:11

 

 

X

 

 

11:9

 

 

11:10

 

 

 

 

 

3.

 

 

Postup I.liga Omnirecord ;DC Piráti

Sestup II.liga Condors ;Dartwyler ;Rychtáři Nové město

 

 

 

DC Smiřice

 

 

ŠK Běleč C

 

 

Dragons

 

 

Medleys

 

 

Pořadí

 

 

DC Smiřice

 

 

 

 

 

11:7

 

 

6:11

 

 

8:11

 

 

3.

 

 

ŠK Běleč C

 

 

7:11

 

 

 

 

 

10:11

 

 

11:10

 

 

4.

 

 

Dragons

 

 

11:6

 

 

11:10

 

 

 

 

 

11:10

 

 

1.

 

 

Medleys

 

 

11:8

 

 

10:11

 

 

10:11

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 X

 

 

DC Snipers

 

 

ŠK Harpuny

 

 

DC Marvinky

 

 

Severní vítr B

 

 

Pořadí

 

 

DC Snipers

 

 

 

 

X

 

 

 

 

 

 

 

postup

ŠK Harpuny

 

 

 kontumace

 

 

 

 

X

 kontumace

 

 

 kontumace

 

 

 sestup Přebor

 

 

DC Marvinky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X

 

 

 

 

 

postup

Severní vítr B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 X

 

 

 postup

 

 

 

Postup Divize:Dragons;Medleys;DC Smiřice;DC Snipers;DC Marvinky;Severní vítr B

Sestup Přebor:ŠK Harpuny;ŠK Běleč C

 

 

 SOBOTA 6.6.09 – 16:00 –          II.liga 301 D.O.

Šest družstev ve dvou skupinách po třech o dvě postupová místa.Vítězové skupin = Postup II.liga

 Skupina A – ŠK Pod strání(13.místo II.liga);Těsně vedle(3.místo III.liga A);FCC Librantice(2.místo III.liga B)

  

 

 

x

ŠK Pod strání

Těsně vedle

FCC Librantice

Pořadí

ŠK Pod strání

 x

 

 

 

 

 

 

 

8:11

 

 

 

Těsně vedle

 

 

 

 

 

x

9:11 

 

 

 

 

 

FCC Librantice

 

 

11:8

 

 

11:9

 

 

x

 

 

 

   

Skupina B – Maryje(14.místo II.liga);ŠK Zuřivá Tereza II(2.místo III.liga A);Turbodírkaři Roudnice(3.místo III.liga B)

  

 

 

x

Maryje

ŠK Zuřivá Ter.II

Turbodírkaři

Pořadí

Maryje

 

 

x

 

 

11:8

 

 

11:7

 

 

 

ŠK Zuřivá Ter.II

 

 

8:11

 

 

x

 

 

 

 

 

 

Turbodírkaři

 

 

7:11

 

 

 

 

 

x

 

 

 

 

Postup II.liga: FCC Librantice ;  Maryje    

Sestup III.liga:ŠK Pod strání;Těsně vedle Plačice;ŠK Zuřivá Tereza II

  

 NEDĚLE 7.6.09 -  9:30 –          III.liga 301 D.O.

Osm družstev po čtyřech ve dvou skupinách A a B o pět postupových míst

  

Skupina A – ŠK Malšovice (13.místo III.liga A);ŠK Těžká šipka(14.místo III.liga B);ŠK Biřička(3.místo Divize A);AK Kamikadze(4.místo Divize B)

 

 

 

X

ŠK Malšovice

ŠK Těžká šipka

ŠK Biřička

AK Kamikadze

Pořadí

ŠK Malšovice

 

 

X

 5:11

 

 

7:11 

 

 

 9:11

 

 

 4.

ŠK Těžká šip.

 11:5

 

 

 X

 

 

 8:11

 

 

 11:9

 

 

 2.

 

 

ŠK Biřička

 11:7

 

 

11:8 

 

 

 X

 

 

11:4 

 

 

 1.

 

 

AK Kamikadze

 11:9

 

 

9:11 

 

 

4:11 

 

 

 

 

X

 3.

 

 

  

Skupina B – Bumbálka Rusek III(14.místo III.liga A);Šamani(13.místo III.liga B);Titanik(4.místo Divize A);Parťáci(3.místo Divize B)

  

 

 

X

Bumbálka III

Šamani

Titanik

Parťáci

Pořadí

Bumbálka III

 X

 

 

 6:11

 

 

7:11 

 

 

11:6 

 

 

 3.

 

 

Šamani

 11:6

 

 

 X

 

 

 11:9

 

 

 9:11

 

 

 1.

 

 

Titanik

 11:7

 

 

9:11 

 

 

 

 

X

11:8 

 

 

2. 

 

 

Parťáci

 6:11

 11:9

 8:11

 X

 

 4.

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář