Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.1.2008 - 9.1.2008__I. kolo

17. 12. 2007

ČESKÝ POHÁR UŠO DRUŽSTEV 2007/2008

 

Do Českého poháru UŠO družstev 2007/2008 jsou rozlosována všechna družstva oblasti Hradec Králové a družstva oblasti Rychnovska.

Kvóta pro oblast HK a RK – 5 míst ve velkém finále ČP UŠO družstev 2007/2008.

Hostování v utkáních ČP UŠO družstev včetně Velkého finále není povoleno.

 

Výsledky I. kola Českého poháru družstev UŠO

 

Domácí:

Hosté:

Výsledek:

1

ŠK Pod strání HK

ŠK Plác Máslojedy

13:21

2

ŠK Těžká šipka HK

Rytíři paní Danuše Zdelov

21:0

3

Sněženky a Machři HK

ŠK Lhota pod Libčany

9:21

4

DC No Score Kosice

AK Kamikadze HK

14:21

5

Čapíci HK

DC U Kocoura HK

9:21

6

ŠK Zuřivá Tereza HK

The Sharks HK

18:21

7

NK Harakiri HK

DC Pod strání A HK

5:21

8

ŠK Běleč n.O. C

ŠK Morava HK

11:21

9

Parťáci HK

Údolí hladu 91 HK

21:19

10

c.k.Batalion II. Libišany

DC Piráti Pouchov

21:17

11

DC Marvin HK

Bumbálka Rusek

21:0

12

Klucy HK

U Bajerů Předměřice n.L.

0:21

13

Ferbek Nechanice

ŠK Krušovická C34 HK

18:21

14

ŠK Pohřebačka

Zippo team Chlumec n.C.

0:21

15

ŠK Neškrtnemsi HK

GV Likvilidi Cerekvice

21:0

16

Hrádek Boys

Tygři z Neznášova

21:18

17

ŠK Turbo Hrádek

Truhles HK

0:21

18

Omnirecord B HK

Fousáči Na Hrádku Cerekv.

21:0

19

Barracuda HK

Emírovci HK

9:21

20

ŠK Biřička HK

A.M.Erica HK

15:21

21

Union Stars HK

White Mouses HK

10:21

22

DC Stará hosp. Březhrad

Tajtrdlíci Kunvald

21:0

23

A-Jeťáci HK

SK Selský dvůr Sv.Dvory

21:0

24

AŠK Severka HK

ŠK Zuřivá Tereza IV. HK

12:21

25

Votroci Běleč n.O.

Black Darts HK

21:18

26

DC Harrows HK

ŠK Smrkáči Mžany

19:21

27

No comment Předměřice

ŠK Běleč n.O. B

5:21

28

ŠK Malšovice

Glasurit HK

21:0

29

Závisláci z Oázy Smiřice

Rotter Rychnov n.Kn.

10:21

30

ŠK Šanta HK

Bumbálka Rusek IV.

21:7

31

Dragons HK

Rebelové Pšánky

18:21

32

Vestečtí hraboši Vestec

ŠK Černíkovice B

21:0

33

Modří lvi HK

ŠK Harpuny Běleč n.O.

21:19

34

Umpa lumpové Chlumec

Soptíci HK

17:21

35

Tygři z Neznášova B

Hippo Kostelec n.O.

5:21

36

Bumbálka Rusek III.

DC Löwen HK

21:0

37

Benzina boys HK

Plechový Sokol Stěžery

21:9

38

Úletáři HK

ŠK Stapaz Ježek HK

3:21

39

Bludný šípy XXL HK

Maryje HK

21:0

40

Věkošáci Rychtářka

DC Devils HK

21:18

41

U Čechů Malšovice

Condors Malšovice

13:21

42

Rebelové Pšánky B

Pitbull Darts Smidary

21:17

43

Bouřliváci 69 HK

Pavouci HK

21:0

44

ŠK Běleč n.O.

Pohodáři HK

17:21

45

Beseda Kukleny

Rychtáři Nové Město n.C.

5:21

46

South Park Cows HK

DC Vrtule HK

9:21

47

Žíznivej pes HK

Palma Omni HK

2:21

48

Ruda team HK

Vlčáci z Podůlšan

21:0

49

DC Sniper Librantice

FCC Librantice

11:21

50

HSK U Marťase HK

Lokálka HK

8:21

51

U Hada A HK

Těsně vedle Plačice

8:21

52

Vrtulky HK

DC Scorpions Bronx HK

0:21

53

Buď A.L.F. Nechanice

Čertovi Švagři HK

14:21

54

Libišanka Libišany

Géčko Tacl Letohrad

7:21

55

Kadeti z Růžku HK

SK Tacl Letohrad

21:20