Jdi na obsah Jdi na menu
 


20.1.2008 - 24.1.2008__II. kolo

15. 1. 2008

ČESKÝ POHÁR UŠO DRUŽSTEV 2007/2008

 

Do Českého poháru UŠO družstev 2007/2008 jsou rozlosována všechna družstva oblasti Hradec Králové a družstva oblasti Rychnovska.

Kvóta pro oblast HK a RK – 5 míst ve velkém finále ČP UŠO družstev 2007/2008.

Hostování v utkáních ČP UŠO družstev včetně Velkého finále není povoleno.

 

Výsledky II. kola Českého poháru družstev UŠO

 

Domácí:

Hosté:

Výsledek:

1

ŠK Zuřivá Tereza IV. HK

ŠK Morava HK

3

21

2

Bludný šípy XXL B HK

Těsně vedle Plačice

17

21

3

ŠK Zuřivá Tereza II. HK

ŠK Černíkovice

5

21

4

Soptíci HK

ŠK Hojda Újezd

14

21

5

Votroci Běleč n.O.

Rychtářka Věkoše

21

20

6

Věkošáci Rychtářka HK

ŠK Krušovická C34 HK

15

21

7

Bouřliváci 69 HK

ŠK Lhota pod Libčany

9

21

8

ŠK Malšovice

Rotter Rychnov n.Kn.

4

21

9

FCC Librantice

Zippo team Chlumec n.C.

4

21

10

Old Stars HK       

Bumbálka Rusek II.

21

5

11

ŠK Neškrtnemsi HK

Hippo team Kostelec n.O.

7

21

12

Vestečtí hraboši Vestec

Palma Omni HK

1

21

13

ŠK Těžká šipka HK

Čertovi švagři HK

9

21

14

Ruda team HK

Kadeti z Růžku HK

21

18

15

ŠK Zuřivá Tereza III. HK

Parťáci HK

5

21

16

Norci Vysoká n.L.

ŠK Běleč n.O. B

8

22

17

Titanic HK

Truhles HK

5

21

18

Pohodáři HK

DC U Kocoura HK

21

14

19

Bludný šípy XXL HK

ŠK Hrobař HK

19

21

20

Pod strání HK

Sharks Pod strání HK

8

21

21

DC Stará hosp. Březhrad

Šamani Vysoká n.L.

21

0

22

Severní vítr HK

Condors Malšovice

21

18

23

Junior Beseda

Vrtule HK

11

21

24

Benzina Boys HK

The Sharks HK

1

21

25

Bumbálka Rusek III.

Rychtáři Nové Město n.C.

7

21

26

Fortna team HK

Emírovci HK

6

21

27

AK Kamikadze HK

DC Scorpions Bronx HK

9

21

28

Rebelové Pšánky B

DC Marvin HK

12

21

29

White team s.r.o. HK

Omnirecord HK

9

21

30

ŠK Smrkáči u SmrkuMžany

White Mouses HK

20

21

31

A-Jeťáci HK

U Bajerů Předměřice n.L.

13

21

32

Omnirecord B HK

ŠK Plác Máslojedy

8

21

33

c.k.Batalion II. Libišany

ŠK Stapaz Ježek HK

3

21

34

Lokálka HK

A.M.Erica HK

19

21

35

Tygři z Neznášova C

Predátoři HK

7

21

36

Na kovárně Malšova Lhota

Rychtářka Věkoše II.

10

21

37

Modří lvi HK

ŠK Šanta HK

13

21

38

U Hada B HK

Rebelové Pšánky

21

17

39

The Sharks C HK

DC Pod strání A HK

4

21

40

Hrádek Boys

Géčko Tacl Letohrad